Linea Light Group

Linea Light Group

Linea Light je základním stavebním kamenem portfolia Light Supply. Linea Light jako jeden z prvních výrobců na světě vsadil na LED technologii a jejich katalog „Maestro“ byl plně věnován LED zdrojům již od začátku tohoto tisíciletí. Díky tomuto náskoku nad konkurencí se z malé rodinné firmy stal globální hráč na poli špičkového osvětlení.

Dnes je to firma ss certifikátem MADE IN ITALY,  obratem přes 100 mil. EUR, a čtyřmi světelnými kolekcemi(!). Linea Light je leader na poli architektonického i designového osvětlení a účastní se všech důležitých globálních akcí, hlavně Salone del Mobile v Miláně i Light&Building ve Frankurtu.

Tím nejdůležitějším pro nás je fakt, že si ponechávají mentalitu malé firmy – mají špičkový servis, nabízejí zakázkovou výrobu a hlavně – naslouchají potřebám svých partnerů, což není samozřejmostí. I díky výše uvedeným faktorům se podařilo obrat Linea Light od započetí spolupráce ztrojnásobit (!). V roce 2024 bude otevřen nový monobrandový showroom, takže partneři kromě možnosti navštívit showroom v rámci výrobního závodu v benátském regionu se mohou seznámit s portfoliem Linea Light přímo v Miláně.

Katalogy

Další značky

Light Supply