Corporate Friends

Corporate Friends

Corporate Friends jsou velmi zajímavým výrobcem. Od roku 2012 se specializují na výrobu miniaturního LED osvětlení ve své malovýrobě kousek od Drážďan. Jejich svítidla nevnímáte, ne však světlo z jejich svítidel! Na své produkty kladou vysoké nároky a i když se někdy jedná o svítidla menší než mince, tato svítidla mají vyměnitelné optiky a bývají stmívatelná.

Specializují se na projekty do muzeí a galerií, kde je mnohdy obrovský tlak na to upozadit tvar a velikost svítidla. Ovšem nabídnout perfektní světlo je nutnost. A to pokud možno s maximální variabilitou co do světelného efektu na exponátech. CF se to daří skvěle, jejich vlastní galerie realizovaných projektů mluví za vše.

Důvodem proč Light Supply s CF navázali spolupráci je řemeslná oddanost výsledku. Jejich svítidla jsou jednoduše perfektní, doladěná do nejmenšího detailu. Při extrémně malém těle nabízí velmi vysokou světelnou intenzitu podpořenou kvalitní optikou a pečlivě vybranými čipy. Některé produkty mohou být vybaveny systémem bezdrátového stmívání CASAMBI a mohou být stmívány mobilní aplikací. Dle jejich vlastních slov se jedná o nejmenší CASAMBI svítidla na světe. S oblibou v Light Supply ve spojitosti s CF mluvíme o maximálním minimalismu. 

Pro běžný prodej na CZ&SK trhu nejsou produkty CF příliš vhodné pro svou finanční náročnost. Naší ideou je však nabídnout tento jedinečný systém náročné privátní klientele, obzvláště majitelům uměleckých artefaktů, které si zaslouží speciální přístup.

Katalogy

Další značky

Light Supply